Doğa Platform

KURULUM VE SÖKÜM HİZMETLERİ

KURULUM VE SÖKÜM HİZMETLERİ

Farklı birçok alanda kullanılan özel platform ve asansörler, özellikle iş güvenliği ilkelerine tam bir uyum göstermesinden dolayı tercih ediliyorlar. Bu sektörde gerçekleştirilmiş olan düzenlemelerin sonrasında insan sağlığı ve güvenliği öne çıkarken, bunu sağlayacak asansörler, iskeleler ve platformların kullanılmasına müsaade edilmiştir. Önemli olan nokta ise bunların hem kurulumunun hem de sökümünün dikkatli şekilde yapılmasıdır. Kurulum söküm hizmetleri konusunda deneyimli firma Doğa Platform, bunu başarılı şekilde sağlamaktadır.

Hareketli Cephe Platformu Kurulum Söküm Hizmetleri

Hareketli platformlar, gerek inşaat gerekse dış cephelerin temizlenmesi ve boyanması sırasında en çok kullanılan ürünlerin başında gelmektedir. Bunun farklı birçok türü vardır. Bir kısmı otomatik şekilde, kol ya da buton yardımıyla hareket etmektedir. Bazılarında ise daha değişik sistem öne çıkar. Özellikle en çok kullanılan modellerine baktığımız zaman uzun, koruma demirlerine sahip platformlar öne çıkmaktadır. Bunların kullanım yerine nakliyesinden hemen sonra kurulması şarttır.

Bu işlem profesyonel bir süreç gerektirmektedir. TSE belgesinin kontrol edilmesi, zemin etüdü, statik hesaplamaların tamamlanmasının ardından işlemler başlatılır. Gerekli kontrollerin sağlanmasının sonrasında hazır hale getirilir. Söküm işleminde platformun tamamen yere indirilmesi büyük önem taşımaktadır. Kurulum söküm hizmetleri veren firmamız, bunu sorunsuz şekilde tamamlar.

Asma İskele Kurulum Söküm Hizmetleri

Kurulum söküm hizmetleri asma iskeleler için de söz konusudur. Son derece yüksek olan noktalarda, görevli personelin sorunsuz bir biçimde çalışması için kullanılan iskeleler, asma olarak bir yöntemle çalışmaktadır. Cephe iskelesi, mekansal çalışma iskelesi, kalıp iskelesi gibi farklı türleri vardır. Hem gerekli olan materyallerin taşınması hem de personelin çalışması noktasında büyük avantaj sağlarlar. Kurulum işlemleri ise şöyledir;

• Olası kazaların önüne geçebilmek için her türlü tedbir alınır.

• Kurulumu yapılacak olan iskelenin TSE standartlarına tam uyumlu olması gerekmektedir. Belirtilmiş olan kriterleri taşıyıp taşımadığına bakıldıktan sonra zemin üzerinde birtakım testler yapılır.
• Özellikle dolgu ya da toprak olan zeminlerin, uygun bir hale getirilmesi büyük önem taşımaktadır.
• Daha sonra birtakım matematiksel hesaplamalar yerine getirilir. Buna statik adı verilmektedir.
• Firma olarak gerek kurulum gerekse söküm konusunda uzman olan personelimiz, gerekli olan eğitimi aldıklarından sorunsuz şekilde süreç sona erer.

Yük Asansörü Kurulum Söküm Hizmetleri

Kurulum söküm hizmetleri çerçevesinde yük asansörünün kurulumunun yanı sıra sökümünün son derece profesyonel bir biçimde yapılması gerekmektedir. Yük asansörleri, dikey olarak taşımacılık işlemini yerine getirirken aynı zamanda hem eşya hem de ilgili bölümde çalışma yapacak olan personelin taşınması için kullanılır. Bunların açık ve kapalı olan versiyonları piyasada bulunmaktadır. Minimum olarak 630 kg gibi bir kapasiteye sahiptir. Bazı türlerinde 22000 kiloya kadar taşıma yapabilmesi mümkündür. Kurulum sürecinde asansörün hangi alanda kullanılacağı önemlidir. Burada gerekli dayanıklılık kontrollerinin ardından, ürünün büyüklüğüne göre farklı cihazlar kullanılır. Gerek deneme ve gerekse testin ardından kullanıma hazır hale gelir.

Cephe Asansörü Kurulum Söküm Hizmetleri

Cephe asansörleri kurulumu sırasında ilk olarak bunun dengeli olacak şekilde zemine koyulması gerekiyor. Bunun ardından ölçüm işlemine geçilir. Şase kısmı üzerinden gerçekleştirilecek olan basmanın ardından kule sayısına karar verilir. Maksimum 4 tane olması çok önemli bir detaydır. Bunların bağlantısı yapılır ve asansör kullanılabilir hale gelir. Söküm sırasında da bu işlemin tersi uygulanmaktadır. Mevcut süreç içinde vidalama ve platformun yerleştirilmesinde birtakım matematiksel hesapların yapılması, olası kazaların önüne geçmektedir.

Kurulum Söküm Hizmetleri Fiyatları Nasıl?

Kurulum söküm hizmetleri veren firmamız, birçok farklı asansör, platform ve iskelenin hem kurulması hem de sökülmesi sırasında deneyimli personeliyle başarılı bir sonuç elde ediyor. Aynı zamanda her daim iş güvenliği kriterleri baz alınmaktadır.

Doğa Platform

Doğa Platform olarak profesyonel ekibimiz ve en kaliteli dış cephe erişim sistemlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 19:00
Cumartesi: 09:00 - 18:00
Pazar: 10:00 - 18:00

Takip Edin!

  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Powered by Turkuvazsoft Seo Hizmeti | © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.